Rreth nesh

Ajo që filloi si një operacion dy-person në një punëtori të vogël në vitin 2003 është tani një aktiv, profesional, prodhim premtuar të shtrëngojë lidh, tërheqje shiritat, hobe rrip i trashë pëlhure dhe shumë produkte të lidhura securement. Jiawei Manufacturing është një drejtuar korporatë familje me drejtor dhe themelues i kompanisë Jian Wu, gruaja dhe fëmijët e tij së bashku me të gjithë anëtarët e grupit të shquar. Kompania jonë është e vendosur në Ningbo City, Provinca Zhejiang në Kinë mbi 20.000 metra katror me linjat e prodhimit të pjekur, duke përfshirë proceset e tjerrje, thurje, ngjyrosje, prerje dhe qepje. Aktualisht ne jemi në gjendje për të prodhuar 2 milion metra Shiritin mujore. Për më tepër, kompania jonë kaluar ISO 9001: 2008 certifikatë sistemit të menaxhimit të cilësisë dhe produktet tona mori certifikatën e TUVGS ...

Produkte Featured

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !