Прескокнувачко врзе-ЏВ-A044

Прескокнувачко врзе-ЏВ-A044

Краток опис:

Size:2″ Breaking Strength:4,500kg/10,000lbs Length:10m Material:Polyester Colour:Any Colour


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 500 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Големина: 2 "

  Одземање Сила: 4,500kg / 10,000lbs

  Должина: 10m

  Материјал: Полиестер

  Боја: Секоја боја


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !