пакување серија ЏВ-B059

пакување серија ЏВ-B059

Краток опис:

Големина: 1 "кршење сила: 800kg Должина: 4.5m Материјал: Полиестер Боја: Секоја боја


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 500 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Големина: 1 "
  Одземање Сила: 800kg
  Должина: 4.5m
  Материјал: Полиестер
  Боја: Секоја боја


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !